GROTY SOLNE

Groty solne

Proponuje stworzenie doskonałego mikroklimatu bogatego w pierwiastki potrzebne człowiekowi do życia i zachowania harmonii ducha i ciała. Rozwiązanie dające możliwość skorzystania z dobroczynnych właściwości soli to JASKINIA SOLNA. Odtwarzanie swoistego mikroklimatu panującego w naturalnych podziemnych grotach solnych Wieliczki czy Bochni to nasza propozycja.

Ściany i sufit pomieszczenia inhalacyjnego - relaksacyjnego zabudowane są w różnej wielkości kruchów solnych (halitu). O pięknej bursztynowej barwie lub biało - szarej wszystko zaprojektowane indywidualnie do każdego pomieszczenia, uwzględniając wizje i pragnienia inwestora. Każda nasza realizacja na pewno będzie się różniła od innych tego typów obiektów są to propozycje wyjątkowe i nie tuzinkowe.

Zatrudniamy artystów, rzemieślników z Zakopanego, którzy gwarantują wyjątkowy klimat wykonanych wewnątrz detali.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt. Nasi pracownicy w rzetelny sposób rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą, jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał Państwa potrzebom. Współpraca z nami to nie tylko zakup satysfakcjonującego produktu, ale również fachowa pomoc techniczna, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Badania naukowe potwierdzają że sól ma właściwości lecznicze.